Jak být krásná za 21 dnů – Pascal Loperena, Christel Vatass

1. září 2017 v 12:39 | Penny |  Recenze
Autoři: Pascal Loperena, Christel Vatass
Nakladatelství: Esence
Počet stran: 240
Rok vydání: 2017
Hodnocení: 70 %

Ti z vás, kteří mě sledují na instagramu už ví, o čem tu v dnešní spíše fotorecenzi půjde. Je tomu asi 30 dní, kdy jsem se pustila do challenge, kterou mě provázela kniha "Jak být krásná za 21 dnů". Přiznávám, že jsem se do ničeho podobného ještě v životě nepustila, ale o to víc jsem byla zvědavá, co vše mě čeká. Jaký byl výsledek, se dozvíte v dnešní recenzi!


Kniha se mi ocitla v rukou prakticky z čistého nebe. Radek z nakladatelství "Euromédia" mi nabídl, že bych se do této výzvy mohla pustit, tak jsem si řekla no jo, proč ne. To jsem ještě netušila, že mě čeká 21 dní dlouhá cesta, než se dostanu na samotný konec knihy. Navíc najít o prázdninách 21 dnů, kdy jste schopni přidávat na instagram taky není vůbec lehké, ale tak nakonec se zadařilo.

Kniha "Jak být krásná za 21 dnů" je takovým průvodcem pro ženu, která se snaží nebo chce změnit svůj dosavadní životní styl. Každý den po dobu 21 dnů je pro každou čtenářku připravena výzva, ve které se žena buď zamyslí nad tím, co by mohla změnit nebo ji seznámí s něčím novým.

Najdete v knize výzvy, které se například týkají vytřídění šatníku, nebo naopak si pořídíte novou kosmetiku. Nechybí ani kapitola o zdravém životním stylu a péči o pleť nebo vlasy. Zkrátka a dobře každá žena si přijde na své. Taktéž vás kniha naučí i nové účesy a dá vám velkou spoustu rad a tipů, které jste třeba doposud neznali.


Co musím na knize vyzdvihnout je výzva, která se zabývala citáty a myšlenkami. Tím, co je nám drahé a co nás v našem životě motivuje. Taktéž se výzva týkala i našich blízkých osob, které pro nás hodně znamenají. Nevynechali ani inspirativní osobnosti. Jednoduše nejlepší den!


Co se týče knihy jako takové, tak je skvěle graficky zpracovaná. Najdete v ní mnoho fotek, koláží a prostoru, který vy, jakožto čtenáři, můžete vyplnit. To knize dodává na kreativitě. Skoro každý den byl k výzvě přidán i nějaký slavný citát, to bylo prostě skvělé! Citáty miluju a bylo to rozhodně zase něco jiného.


Upřímně nevím, jak bych knihu zhodnotila, jelikož je to moje první zkušenost s tímto typem literatury. Nemyslím si, že je to přímo něco, co by mě nějak zajímalo, ale rozhodně to byla zajímavá zkušenost. Některé informace pro mě byly nové, ale jiné jsem zase znala z internetu nebo časopisů. Pokud někdo z vás miluje módu a rád se učí něco nového, tak je tato kniha rozhodně pro vás.

Na závěr bych chtěla poděkovat všem, kteří mou cestu sledovali na instastory a kterým se líbila, bez vás by to nešlo.

Za poskytnutí recenzního výtisku moc děkuji nakladatelství "Euromédia", knihu najdete ZDE.

P. S. Kniha je strašně moc fotogenická!


 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama