První narozeniny blogu aneb již třetí soutěž o super knihy

15. července 2017 v 18:09 | Penny |  Články
Dnes je tomu přesně rok od chvíle, kdy jsem byla zoufalá ze školy, z koníčků i ze sebe samotné. Moje kamarádka se rozhodla mě zachránit a vymyslela mi nový koníček - psaní blogu. Původně jsem si říkala, že to nemá budoucnost a že v tom stejně nemůžu být ani trošku dobrá. No, rok je ale pryč a já prožila tolik super akcí a přečetla a zrecenzovala tolik fantastických knih, že se až sama tomu všemu divím. Nic by ale nešlo bez vás, takže dnes tu pro vás mám odměnu!


Jak už jsem říkala, rok utekl jako voda a stalo se toho opravdu tolik! Za prvé se mi začalo lépe dařit v mém životě jako takovém. Za druhé, škola nešla "do kopru". A za třetí mám tenhle svět, kam mohu kdykoli zamířit.

Zažila a zúčastnila jsem se skvělých akcí, jako byly: Svět knihy, Humbook (jdu i letos), Yoli pikniky, Kubovy bookcluby a různá setkání s vámi. Dále jsem získala během uplynulého roku velice ale velice cenné spolupráce, díky kterým se osobně setkávám s autory (Patrick Ness) a poznávám další blogery. Nikdy nepřestanu být vděčná těm, kteří si mě vzali pod svá křídla a vložili do mě svou důvěru. Pouhé děkuji, nebude nikdy stačit.

A potom jste tu VY, čtenáři! Bez vás by tohle všechno ani neexistovalo, kdybyste mé články nečetli, tak bych na ty akce nechodila, ani bych vás nepotkala a rozhodně bych dál nepsala. Nedokážu ani vyjádřit, jak jsem šťastná, když někoho z vás inspiruju nebo když někdo dá na má doporučení a potom mi poděkuje. To je jednoduše nepopsatelné!

Vím, že je vás víc, než zvládnu odměnit, ale i tak jsem se rozhodla, že bez soutěže se nemohou narozeniny blogu slavit. Mám tu dnes 3 knihy, kterými bych třem z vás chtěla udělat radost. První je "Zmizelá", absolutní thrillerový fenomén, který má i skvělou filmovou adaptaci. Kdo mě zná, tak ví, že na thrillery moc nejsem a tak budu ráda, když bude dělat parádu někomu jinému v knihovně. Druhou je "Jak stvořit dívku", nenápadný oddechový román, který popisuje dospívaní každé dívky trošku ironickou a sarkastickou formou. Na léto ideální čtení! No a třetí knihou je zástupce fantasy a YA literatury v jednom! Jedná se o "Stránky světa", první díl série s krásnými obálkami, jejíž druhý díl vyjde letos na podzim! Je tu tedy super příležitost přečíst si první díl a navázat plynule druhým.

Teď už ale, co musíte udělat pro to, aby byla jedna z těchto knihy vaše!
1) Musíte mě sledovat na mé facebookové stránce - odkaz ZDE.
2) Musíte mě sledovat na mém instagramu - odkaz ZDE.
- Nechci si dělat reklamu, je to jen z toho důvodu, že na těchto dvou stránkách bude probíhat losování výherců, tak ať jste u toho
3) Napište mi tady dolů do komentářů jednu knihu, která vás letos při čtení dostala a proč byste mi ji doporučili. Ráda se inspiruju.
4) Nezapomeňte připsat ke komentáři emailovou adresu a knihu, kterou byste rádi vyhráli!

Nyní ještě pár důležitých informací!
- Zúčastnit se může každý, kdo má doručovací adresu v ČR
- Pokud vás zaujaly všechny knihy nebo jen 2 ze 3, tak napište všechny, o které soutěžíte, snažím se jen vyvarovat tomu, aby někdo neměl doma stejnou knihu dvakrát à takže pokud byste chtěli kteroukoli z těchto tří knih, tak napište všechny nebo jednoduše vyjmenujte dvě, pokud jednu z nich už máte
- Soutěž končí 23.7. 2017 !!!!

To je tedy vše, co jsem asi chtěla říct. Budu vám držet palce do soutěže a ještě jednou moc moc moc děkuju za podporu a přízeň, pevně věřím, že vás nezklamu a budete s články i nadále spokojení.

 


Komentáře

1 Jolana Houšťová Jolana Houšťová | E-mail | 15. července 2017 v 18:29 | Reagovat

Tenhle rok je teprve v půlce, ale těch knih, které mě dostaly je docela dost, třeba (jak jinak) Dvůr mlhy a hněv, Paní půlnoci, Selekce, Loď mezi hvězdami nebo Krvavé ostří, no jejich dost.
A protože mám na svém seznamu knih především fantasy, tak nějaká oddychovka by neuškodila, takže bych měla zájem o knihu Jak stvořit dívku.

2 Selfinka Selfinka | E-mail | 15. července 2017 v 18:35 | Reagovat

Ahojky, zaprvé chci pogratulovat tobě i blogu ke krásným prvním blogovým narozeninám!! :) A taky ti chci popřát, ať se blogu daří a pořád tě baví.
A teď jdu zkusit štěstí v soutěži - na FB i Insta tě sleduji :)
Knížka, která mě za letošek nejvíce dostala - no zatím jsem toho za letošek moc nepřečetla, ale z toho mála vyberu Řeky Londýna od Bena Aaronovitche (a další díly v sérii). Tenhle autor mě nadchl, protože píše velmi zajímavým stylem a má super náměty. A hlavně - já jsem ujetá na obálky knih a ty jeho, prostě TOP!! Snad tě trochu inspiruji.
Můj email - selfinka@gmail.com
:)

3 Selfinka Selfinka | E-mail | 15. července 2017 v 18:35 | Reagovat

[2]: zapomněla jsem napsat knihu: Stránky světa

4 Tes Tes | 15. července 2017 v 18:48 | Reagovat

Ahoj, tento rok mě dostal Skleněný trůn. Sice mě prvních 100 stran nebavilo, ale pak se to rozjelo a já se nemohla odtrhnout! :) email: zborilovat@cmgpv.cz.
A knihu kterou si přeji? Stránky světa :) díky moc za super soutěž

5 Trÿa Trÿa | 15. července 2017 v 18:50 | Reagovat

Zdravíčko!
Tvůj blog čtu krátce, ale už mám pročtené všechny Tvé články a na Tvou tvorbu nedám dopustit, protože se mi prostě líbí.
Tento rok mě asi nejvíc dostala série Staré Království od Gartha Nixe. Nádherná série zasazená do nového fantasy světa s úžasným příběhem a postavami. Od Nixe ostatně miluji všechno a nedám na jeho knihy dopustit.
Taky mě bavila Škola Dobra a Zla, všechny díly a nechápu, že jsem se k ní nedostala dřív.
No a právě teď jsem dočetla Skleněný trůn od Sarah J. Maas a je asi jasné, že jsem nadšená a potřebuji další díly.
Doufám, že jsem tě inspirovala k přečtení nějaké nové knihy. :) Přeji mnoho úspěchů a štěstí!

E-mail - kulma03@seznam.cz
Kniha - Jak stvořit dívku

(Do konce prvního srpnového týdne budu bez wifi, takže kdyby se náhodou poštěstilo, dozvím se to až v tu dobu.)

6 Iva Burdova Iva Burdova | E-mail | 15. července 2017 v 19:05 | Reagovat

Ahojky, tento rok mě nejvíce dostaly vsechny knihy od A. Pottrove a K.Mortonove a proč jsou bezvadný, báječný a hlavně trocha napětí a hodně romantiky :). Další co se mi moc libila byla super byla kniha Divka která spadla z nebe a jeji pokračování Provazochodkyne jsou to úžasný příběhy z Francie z období 2.sv války.... můj email iva.burdova@seznam.cz
A knihu kterou bych si přála je Zmizela :). Jinak strašně moc gratuluji k narozeninám blogu a doufam, že ti třeba dám i nejakou inspiraci na krasnou četbu. Tvuj blog je moc krásný a inspirativni :)

7 Luc Luc | Neděle v 9:22 | Reagovat

Jsem ráda, že tvůj poslední rok byl tak úspěšný a šťastný - snad to tak bude i dál. Samosebou blogu přeji všechno nejlepší ❤ věřím, že narozenin oslaví spoustu 😉 Za letošní rok mě nejvíce oslovila kniha Možná jednou od C. H. Tato autorka píše brilantně, čtenář pouze nečte, ale knihu přímo žije. Navíc je kniha doplněna o vlastní soudtrack, což knihu posunuje na "vyšší level" - je to něco originálního, co se jen tak nevidí. Už teď se těším na další knihu této autorky, na kterou snad nebudeme muset příliš dlouho čekat ❤ Ze soutěžních knih mě nejvíce zaujala Zmizelá a můj email je: luckoutna@seznam.cz

8 bookowl bookowl | Neděle v 12:59 | Reagovat

Ahoj, jak už zde psalo více lidí, moc ráda si pročítám tvé články a jsi jedna z mých nejoblíbenějších knižních blogerek vůbec. Tento rok se mi hodně líbila kniha Erebos, série Pátá vlna a poté samozřejmě knihy od Sarah J. Maas. Ráda bych soutěžila o knihu Zmizelá. email: bookowl01@seznam.cz
Přeju, aby se příští rok vydařil stejně jako tento :)

9 Zuzana Zuzana | E-mail | Pondělí v 10:36 | Reagovat

Zdravím a pozdravuji, tento rok čtu zatím samé dobré knížky, naposledy mě hodně zaujala knížka Sůl moře, předtím nebyly špatné Sedmilhářky, no a super je cokoliv od Patrika Hartla :-) Můj e-mail je zuzvil@centrum.cz a moc by se mi líbila knížka Zmizelá, případně knížku Stránky světa. Děkuji a všechno nejlepší k 1. narozeninám :-)

10 Tess Tess | Pondělí v 21:56 | Reagovat

Ahoj, blahopřeji k prvnímu úspěšnému roku blogování a  doufám, že v tom budeš ještě dlouho pokračovat, protože nespočetně krát jsem si zakoupila knížku na tvé doporučení v recenzi a ještě jsem nelitovala! Každopádně tento rok mě (prozatím) uchvátila knížka Half lost od Sally Green. Sice je to už třetí díl, ale celá trilogie je strašně super! Opravdu tě vtáhne do děje a hlavně mi to nepřipadá jako klasická YA. :)
e-mail: terda4ever@seznam.cz
A docela by se mi šikla nějáká oddechovka mezi těmi fantazi, sci-fi,.. tak Jak stvořit dívku ;)

11 Lenka Lenka | Středa v 18:54 | Reagovat

Ahoj, gratuluji k narozeninám! Tento rok mě uchvátila klasika... Jih proti Severu, pokud si dosud nečetla, tak doporučuji! :)
email: elisalenulka@gmail.com
A líbila by se mi Zmizelá.

12 Bára Bára | Čtvrtek v 18:17 | Reagovat

Zdravím! Bohužel asi nikdy nepřečtu žádnou knihu dříve než ty :DD. Za poslední dobu jsem si hodně oblíbila knížky Aleny Mornštajnové, Johna Boyna nebo takový ty samostatný slavný novinky jako je teď Kosmonaut z Čech. Ale jestli mám vybrat jednu, tak teda - Som Idealista je malinkatá knížka citátů od noname autorů a je to boží smutný a veselý v jednom. Jo, a taky se ta knížja vejde do ruky :)).

PS. chtěla bych všechny! :D

email: barunkaheczkova@seznam.cz

13 Reading with Lucy Reading with Lucy | Čtvrtek v 20:49 | Reagovat

Ahoj! Moc gratuluji k prvním narozeninám blogu!!!!
Já ti rozhodně doporučuji knihu Narodili se, aby přežili. Je to naprosto skvělá kniha, která je z období druhé světové války o třech těhotných ženách, které i když byly v koncentrácích, tak přežily. Čte se to velice lehce a hodně tě to vtáhne do stránek. Také se dozvíš spoustu nových věcích o druhé světové. Hlavně se mi to líbí, že se to čte jako příběh a ne jako na wikipedii a podobně :D

Moc ráda bych si vybrala Zmizelou nebo Stránky světa. Měj se krásně! :)
E-mail: acupofluck@gmail.com

14 Nicola Nicola | E-mail | Čtvrtek v 22:31 | Reagovat

Mě tento rok dostaly dvě knížky a nemůžu se rozhodnout, která více. První byla knížka 13 reasons why a prostě tak moc emočně náročnou knížku jsem ještě nečetla. A poté Everything, everything a ta pro to, jelikož jsem od ní čekala obyčejný románek, ale nakonec to bylo něco úplně jiného. Knížka byla prostě usměvavá a hlavní hrdinku nejde nemilovat už od první otevření knížky. A proto jsem ji přála to nejlepší.
Doma nemám ani jednu z knih a tak soutěžím o všechny :)
Můj email - nicola.kremeckova@seznam.cz

15 Viky Viky | Včera v 7:31 | Reagovat

Ahoj, takže nejdříve bych ti chtěla moc pogratulovat k roku na tomto blogu, doufám, že se ti bude i nadále dařit - a určitě ještě mnohem víc nežli doteď. A knihy, které mě tento rok nejvíce zaujaly jsou dvě - Jana Eyrová je pro mě naprosto úžasný a nezapomenutelný příběh. Opravdu mě dostal do kolen. A potom je to Dánská dívka. Možná je to tím, že tuto komunitou celkově dost podporuji, ale pro mě má ta kniha neskutečný význam a to jak je napsána - prostě nádhera. A nejraději bych soutěžila o Jak stvořit dívku, jelikož je mi z těchto knih tak nějak nejbližší :) měj se krásně a ať se ti daří! :)
Email - viktorkastyriakova@seznam.cz

16 Hana Hana | Včera v 7:37 | Reagovat

Ahoj, letos jsem (zatím) četla samé dobré knížky. Nejvíce jsme si zamilovala Čáry života, Illuminae a Mise Afgánistán od Tomáše Šebka. Všechno nejlepší k narozeninám!!!
e-mail: hana.byk@seznam.cz
knížka: Stránky světa

17 Majda Majda | Včera v 8:27 | Reagovat

Tenhle rok mě nejvíce překvapila a naprosto uchvátila knížka "První konec" od Lauren James. Vlastně pořádně ani nevím čím byla tak skvělá, je to jednoduchá, romantická oddechovka, ale totálně jsem si ji zamilovala...
e-mail: maroszova.marketa@seznam.cz
Výběr knížky nechám na tobě :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama