Oslava Yoli narozenin aneb na křídlech příběhů jsme již 3 roky

7. března 2017 v 23:24 | Penny |  Reporty
Už jsou tomu tři roky, během kterých jsme mohli prožít originální a napínavé příběhy, které byly typické svým roztomilým motýlkem na obalu. 7. 3. 2017 se v Praze uskutečnila oslava, kde jsme si všichni mohli užít skvělou zábavu a společně si vzpomenout na všechny úžasné knihy, které pro nás Yoli za ty 3 roky vydalo. Ano, bylo to skvělé! Ano, přišli jste o hodně, ale že jste to Vy, tak tu pro vás mám informace o všem, co se toho odpoledne v jedné pražské kavárně událo!


Na oslavě Yoli narozenin jsem nebyla prvně. Loni jsem na ní byla poprvé a řeknu vám, že to byla jedna z nejlepších knihomolských akcí. Za ten uplynulý rok jsem se stala jedním z recenzentů a má účast na letošní oslavě Yoli narozenin byla jasnou věcí! Čekala jsem, že bude skvělá a má očekávání se vyplnila!

I letos, stejně jako loni, se oslava konala v jedné kavárně v Náprstkově ulici v Praze. Hned při vstupu do rezervované místnosti jsme dostali krásné dárky. Yoli narozeninovou tašku, která obsahovala Yoli tužku a knihu " Láska v prachu hvězd", která vyjde u Yoli letos v dubnu. Navíc jsme tuto knihu dostali v neprodejné verzi, které bylo vytištěno jen 75 kusů! Prostě pecka!

Celou akcí nás provedl Radek Blažek, který si pro nás připravil vtipný a záživný projev, který nás vrátil zpět do roku 2016. Nejzajímavější bylo zjistit 5 titulů, které se v loňském roce nejvíce prodávaly. Tady jsou!

1) Will Grayson, Will Grayson - John Green, David Levithan
2) After 4: Pouto - Anna Todd
3) Mechanický princ - Cassandra Clare
4) Uvnitř mé hlavy - Francesca Zappia
5) Copatá máma - Barbora Bečvářová

Následovala čtená ukázka z knihy "Váha vesmíru", což je nejnovější román od Jennifer Niven, která je autorkou "Všech malých zázraků. Kniha vyjde u Yoli v průběhu dubna letošního roku.

Radek nám taky prozradil pár titulů, které u Yoli vyjdou v průběhu roku. Jedná se například o: "Lookbook", "Možná jednou" - Colleen Hoover, "Horečka" - James Dashner nebo "Tisíce polibků". Nevím jak vy, ale já se strašně moc těším!

Poté jsme se mohli zúčastnit kvízu, který nám prozradil, jak jsme na tom, co se týče znalostí Yoli knih. Ti nejlepší z nás si mohli odnést jednu z Yoli knih.

Následovalo focení překrásného dortu a Radkovo vražedné zakrojení! No, přesvědčte se sami…Občerstvení bylo tolik, že se mnozí z nás příšerně přejedli a zbytek odpoledne jen těžce vydechovali.

Program ale stále nebyl u konce! Radek pro nás měl v rukávu ještě jedno překvápko! Pokud to někdo z vás neví, tak Radek je největší milovník originálních ponožek na světě! Proto každý z nás dostal své pravé Yoli ponožky! No nejsou rozkošné?


Zbytek oslavy byla volná zábava. Diskutovalo se nad knihami, jedlo, pilo a fotilo se. Zkrátka a dobře knihomolská zábava, jak má být.

Na závěr tu mám pro vás ještě jedno překvapení nebo spíše jeho nakousnutí. Radek byl tak moc hodný a věnoval mi pro vás hned několik super dárků, o které si budete moct zasoutěžit! Soutěž vyhlásím během tohoto týdne, tak sledujte blog a můj instagram!

Děkuji moc nakladatelství Yoli, že jsem se mohla oslavy zúčastnit. Taktéž děkuju všem, které jsem poznala a se kterými jsem si skvěle popovídala. Pevně věřím, že se zase potkáme co nevidět na nějaké další skvělé knižní akci!
 


Komentáře

1 Radek Radek | 8. března 2017 v 2:19 | Reagovat

Super článek! Díky za rychlé sepsání dojmu! Taky jsem si to hrozně užil!

2 Knihomolka Knihomolka | Web | 8. března 2017 v 20:27 | Reagovat

Ty ponožky jsou úžasné! Chci taky jedny!

3 Katy Katy | E-mail | Web | 9. března 2017 v 18:40 | Reagovat

Tak to je pěkné!! Parádně se čte a ten dort bych snědla hned :D Není ještě?:D:D

4 Luc Luc | 24. března 2017 v 11:12 | Reagovat

Muselo to být super ♥ A ten dort vypadá krásně! Yoli knihy jsou, dá se říct, mé nejoblíbenější a tak se těším, s čím vším letos přijdou. Překvapila mě ale tabulka nejprodávanějších knih minulého roku.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama