Unboxing #3

7. února 2017 v 19:41 | Penny |  Články
Zmiňuju to vždycky a všude, já na tento typ článků opravdu nejsem, ale prostě tenhle balíček, tenhle boží balíček vám jednoduše musím ukázat! Takové milé překvapení se vám rozhodně neděje každý den. O co jde? O novou spolupráci! O tajemný balíček, který byl větší, než jsem očekávala! A o knihy samozřejmě!


Zhruba před týdnem jsem oslovila nakladatelství Argo, se kterým jsem poté během pár dní uzavřela spolupráci. Samozřejmě jsem si mohla vybrat knihu, kterou bych si moc přála přečíst. Výběr byl naprosto jednoznačný, díky pozitivním recenzním na danou knihu, které byly všude okolo mě.

Včera večer mi tedy dorazil krásně zabalený balíček. Šok přišel v okamžiku, kdy jsem ho vzala do ruky. Byl totiž rozhodně větší, než se dalo čekat. Říkala jsem si, no asi mi tu knihu opravdu dobře zabalili (jo naivní Penny :D).


Největším překvapením byl nečekaný obsah balíčku. Když jsem totiž balíček otevřela, tak jsem nekoukala na jednu knihu, ale hned na dvě!


No a jaké že knihy byly tedy uvnitř?

Začneme tou, která v balíčku opravdu měla být. Jedná se o "Temnější tvář magie" od V. E. Schwab, což je první díl adult fantasy trilogie, která je neskutečně chválená. Já sama (jak asi víte) fantasy miluju, takže se do knihy ihned pustím. Knihu si můžete pořídit ZDE.


No a druhou knihou je kniha, kterou jsem už dokonce četla, ale jelikož jsem ji měla jen vypůjčenou, tak mám nyní konečně svou vlastní doma! Jedná se knihu "Moje srdce a jiné černé díry" od Jasmine Warga. Oni mi tak trošku asi četli myšlenky, že? Tahle kniha je YA románem, který spojí osudy dvou zdrcených lidí. Mně se kniha moc líbila, takže mít ji doma je opravdu skvělé! Recenzi si můžete přečíst ZDE. Nezapomeňte si o ní více zjistit i ZDE.


To už je ale z tohoto balíčku opravdu vše. Tímto chci poděkovat nakladatelství Argo za tak milé překvapení, které mi zlepšilo den a taktéž za naši vzájemnou spolupráci.


Vy mi dejte vědět, jestli jste některou z těchto knih četli, moc ráda si přečtu vaše názory.
 


Komentáře

1 Annie Annie | Web | 7. února 2017 v 20:41 | Reagovat

Máš krásné kousky! Kniha z nakladatelství Argo pro mne znamená záruka výborné kvality :) závidím ti spolupráci :)

2 crazyjull crazyjull | Web | 15. února 2017 v 20:19 | Reagovat

Ta druhá kniha mě docela oslovila, docela přemýšlím, že až budu mít méně knih na čtení, nebo na ní někde náhodou narazím, tak si jí přečtu. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama