Yoli piknik aneb jak nejlépe strávit letní odpoledne v centru Prahy

15. července 2016 v 14:04 | Penny |  Reporty
Ve středu 13. července se v zahradě Kinských v Praze odehrála akce, která v dějinách nakladatelství Yoli nemá obdoby, historicky první Yoli piknik! No a o co že jste přišli?


Celá akce pod vedením Radka Blažka se organizovala necelý měsíc, no a správní knihomolové (jako jsem já), se rozhodli dorazit třeba i z Moravy! Den před vypuknutím pikniku se ale začaly objevovat spekulace o jeho přesunutí na následující týden, a to z důvodu neustále se měnícího počasí a dosti deštivé předpovědi. Štěstí nám ale nakonec přálo, jelikož celé dopoledne nespadla z nebe ani kapka a tak o půl čtvrté odpoledne byl piknik zahájen.

Co se na pikniku objevilo? Zhruba 8 dek, 20 citrónových muffinů, tucet domácích sušenek, 3 balení
tyčinek, 10 plněných taštiček, 20 lidí, 20 mobilů, gumoví medvídci, mnoho knih, fotky, později i 7 deštníků a ta správná knihomolská konverzace!

Hned při zahájení ocenil Radek dvě účastnice za nejlepší květinkový letní outfit, jak jinak než knižní odměnou a to v podobě nové knihy od Francescy Zappia "Uvnitř mé hlavy" a druhým dílem ze série Pekelné stroje od Cassandry Clare - Mechanickým princem. Ani já jsem neodešla s prázdnou, obdržela jsem totiž recenzní výtisk knihy "Nechovej se jako pitomec" od Meghan Doherty (na recenzi se brzo těšte) a tímto samozřejmě nakladatelství Yoli děkuji. No a aby těch soutěží nebylo málo, tak se rozdaly také i 2 výtisky letní novinky "Jak to mají holky" od Lauren Saftové.

Po rozdělení knižních dárečků se spustila ta pravá knižní konverzace. Probíraly se jak jinak než Yoli knihy, a to jak ty vydané, tak i ty co na své vydání čekají. Padla doporučení na tituly, co by za vydání rozhodně stály nebo i rady, co spíše nevydávat. Všichni jsme si skvěle rozuměli a nebylo účastníka, který by si s ostatními neměl co říct. Padla jména autorů jako je Coleen Hooverová, Rainbow Rowellová, James Dashner, Francesca Haigová a mnohých dalších. Snad každý z nás odešel minimálně s desítkou doporučení na knihy, které by stály za přečtení.

Jenže po 2 hodinách si počasí řeklo, že nám naše knižní odpoledne zkrátí a v mžiku se spustil obrovský liják. Snad všichni jsme věřili, že pršet brzy přestane a tak jsme se schovali pod sloupy nedalekého letohrádku. Tam jsme samozřejmě dále řešili naše knižní "problémy", ale i po 30 minutách se obloha nevyjasňovala a nakonec jsme piknik museli rozpustit. Ale jak říká Radek "V nejlepším se má přestat!".

Věřím, že po úspěchu Yoli oslavy i Yoli pikniku se v brzké době objeví zase další z jejich skvělých akcí! Jestli ano, tak se máme rozhodně na co těšit! No a ti z vás, co nedorazili, už ví, o co přišli a příště se k nám jistě přidají!

 


Komentáře

1 Bětka Bětka | Web | 17. července 2016 v 16:23 | Reagovat

Hlásím, že sušenek ode mě bylo 30 a ještě nějaké od Anežky, takže skoro spíš kopa než tucet :D
Bylo to fajn :)

2 whiteproduct whiteproduct | E-mail | Web | 6. dubna 2018 v 17:25 | Reagovat

Odata ajuns pe site-ul respectiv, te duci jos de tot, pana ce dai de un formular pe care il vei completa cu numele si prenumele tau, precum si cu un numar de telefon (al tau!).
Dupa asta, o sa apesi pe butonul Comanda Fito Spray. Asta este tot! Acum, tot ce mai trebuie sa faci este sa astepti sa fii contactat de unul dintre reprezentanti pentru a confirma comanda si a preciza care este adresa unde va fi livrat coletul. Foarte simplu, nu-i asa? Te poti bucura de acest pret promotional si prin apasarea butonului de mai jos, urmand mai apoi pasii pe care i-am descris mai sus.
Fito spray, prezzo, funziona, recensioni, opinioni, in farmacia.
La bilancia è un incubo per molti di noi, per diversi motivi. Innanzitutto perché i canoni estetici imposti dalla società contemporanea non sono per niente da facili da raggiungere: le modelle e i modelli proposti dai media sono bellissimi, magrissimi, apparentemente perfetti. <a href=http://whiteproduct.com/german/echt-meinung-uber-das-black-mask-auf-der-internet-bewertungen-liegen.html>http://whiteproduct.com/german/echt-meinung-uber-das-black-mask-auf-der-internet-bewertungen-liegen.html</a>  Applying our cream by massage means it is painless and does not cause burning, prickly sensations or any discomfort.
The price of the MaxiSize in India is ten times less than the cost of any penis enlargement surgery operation, making it possible for every men struggling with intimacy issues to improve their sex life. Learning how to use MaxiSize and achieve the best results is extremely simple.
The MaxiSize composition is unique. The product contains two major proteins necessary for maintaining the health of a male reproductive system: collagen and elastin. These proteins are the major components of the connective tissue of the human body. <a href=http://whiteproduct.com/philippine>www whiteproduct com</a> Marlene z WhiteProduct

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama